Замовити дзвінок

Купити в один клік

Написати нам


Написати нам


Магазин Здорове харчування
ПП, котроль якості

Борошно житне цільнозернове корисне для дорослих та дітей

Житня "живе борошно" грубого помелу (цільнозерновий) - це унікальний корисний продукт: борошно, ідеально поєднує біологічну цінність живого зерна і відмінні хлібопекарські властивості.

Високий вміст вітамінів, клітковини і мінеральних речовин, низька калорійність і неповторні смакові властивості житнього борошна грубого помелу забезпечили борошні більшої популярності, як серед пекарів, так і споживачів.

Борошно житнє грубого помелу - дуже цінний і корисний продукт для тих, хто стежить за своїм здоров'ям.

Жито - "рідна сестра" пшениці, але значно корисніше її. Зерно жита містить більшу кількість незамінних амінокислот (в порівнянні з пшеницею), що вельми важливо для людини, особливо для людей літніх і хворих на цукровий діабет. У житньому борошні в 5 разів більше, ніж у пшеничному, міститься фруктози, необхідної для нормальної життєдіяльності людського організму. Вироби з житнього борошна мають з своєму складі достатню кількість клітковини і геміцелюлози, які відіграють певну роль у харчуванні людини - вони підсилюють перистальтику кишечника і зміцнюють імунітет.

Борошно житнє грубого помелу має велику кількість харчових волокон і амінокислот, замінити які людині просто неможливо, тому - це кращий вибір для дієтичного та лікувального харчування. Хліб і хлібобулочні вироби, виготовлені з цього виду борошна, привнесуть в щоденний раціон велика різноманітність поживних речовин, необхідних для здоров'я. Борошно містить вітаміни Н, РР, групи В, Е і D, мінерали: калій, натрій, кальцій, йод і кальцій.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Борошно житнє цільнозернове 1 кг

  • Артикул: Мука
  • Наявність: В наявності
  • 22 грн


Доступні опції


Написати огляд facebook

Теги: Борошно, житнє