Замовити дзвінок

Купити в один клік

Написати нам


Написати нам


Магазин Здорове харчування
ПП, котроль якості

  • Кукурузний крохмаль

Кукурузний крохмаль

 Кукурудзяний крохмаль - це харчова добавка, яка використовується для загущення харчових продуктів, але при цьому ступінь загущення у кукурудзяного крохмалю нижче, ніж, наприклад, у картопляного. Додавання кукурудзяного крохмалю робить кулінарні вироби м'якими і ніжними. В основному кукурудзяний крохмаль використовується в кондитерській кулінарії і хлібопеченні.

До складу кукурудзяного крохмалю входить вітамін PP, а також макро і мікроелементи, такі як натрій, кальцій, фосфор, магній, калій.

У невеликих кількостях кукурудзяний крохмаль корисний для організму людини, його користь полягає в поживних властивостях, що дають енергію клітинам організму і сприяють нарощуванню м'язової тканини. Користь кукурудзяного крохмалю полягає ще і в тому, що крохмаль є постачальником вуглеводів в організм людини, які життєво важливі для нормального функціонування всіх органів.

Завдяки ферментам крохмаль розщеплюється до води і вуглекислого газу, в процесі чого виділяється енергія, яка сприяє функціонуванню живого організму.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Кукурузний крохмаль

  • Артикул: Добавка
  • Наявність: В наявності
  • 15 грн


Написати огляд facebook

Теги: крохмаль